0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Патарината кај Гевгелија од утре почнува со работа

Наплатната станица Гевгелија од утре ќе започне со работа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close