BotëBotë.Portal

Pas thirrjes së Trampit, Izraeli e bllokoi vizitën e kongresisteve Tlaib dhe Omar

Izraeli mori vendim të mos u lejojë vizitë kongresisteve amerikane Rashidi Tlaib dhe Ilhani Omar, deklaroi sot Cipi Hotoveli, zëvendësministre e Punëve të Jashtme të Izraelit.

Back to top button
Close