Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti paradite në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare, ndërsa pasdite do të ketë rritje të vranësirës me shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të përforcuar.

Back to top button
Close