0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Mot me diell me vranësira dhe me temperaturë deri në 38 gradë celsius

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare me drejtim verilindor, veçanërisht në pjesët verilindore. UV indeksi do të jetë 8. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close