Parashkimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare lokale. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi lindor dhe perëndimor. 

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close