Дописници МКДОпштински вести

ЈП „Чистота и зеленило“ рачно ги мие улиците во центарот на Куманово

Екипи на Јавното претпријатие „Чистота и зеленило“ - Куманово рачно ќе ги мијат улиците во централното градско подрачје, соопштија денеска надлежните од претпријатието.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close