0_Спорт.ПорталФудбал

Јовиќ за Милан: Шпекулациите ме смеат

Јовиќ се очекува да биде резерва на Карим Бензема и следната сезона, но тоа не му пречи.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close