БалканБалкан.Портал

Оружен напад во Будва, две лица се повредени

Две лица се повредени во оружен напад во Будва, по што полицијата го блокирала градот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close