0_Sport,PortalFutbollRezultatetSport.Slajder

Olimpijakos më bindës në plejofin nga LK

Ekipi i Olimpijakos e shënoi fitoren më të lartë për fazën e fundit nga kualifikimet për Ligën e Kampionëve në futboll. Në Athinë, ata mbrëmë e mposhtën Krasnodarin rus me rezultat 4:0 dhe kanë bërë një hap të madh drejt fazës grupore nga gara elitare.

Back to top button
Close