Фудбал

Окслејд-Чемберлен го продолжи договорот со Ливерпул

Играчот од средниот ред на Ливерпул, Алекс Окслејд-Чемберлен го продолжи договорот со клубот, информира прес-службата на „црвените“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close