0_Спорт.ПорталФудбал

Обамејанг повторно му донесе победа на Арсенал, Себаљос со две асистенции

Инаку, Александат Лаказет (13') отвори за домашната екипа, а Ешли Барнс (43') израмни до паузата.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close