0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

Nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi

Intensiteti i komunikacionit në drejtimet rrugore jashtë mjediseve urbane është rritur. Në vendkalimet kufitare, nga ana e Maqedonisë, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, kumtoi Lidhja Auto Moto e Maqedonisë (LAMM).

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close