0_Магазин.ПорталКултураКултура.ПорталСцена

Ново продолжение на забавно-музичко шоу „Дајте музика“

Започна снимањето на новото продолжение на детскиот серијал од деведесеттите години, забавно-музичкото шоу „Дајте Музика“ во копродукција на „Македонската Радио Телевизија“ и продукцијата „Рифенштал”

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close