0_Спорт.ПорталФудбал

Нов удар за Реал Мадрид

Реал Мадрид објави дека извршените тестови порано денес откриле присуство на повреда на мускул во бутот. Сепак, клубот не го прецизираше точното време за враќање на играчот од средниот ред.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close