0_Македонија.ПорталОпштество

Нормализиран сообраќајот на патот Струмица-Валандово

Сообраќајот на регионалниот пат Струмица-Валандово кај селото Костурино е нормализиран, соопшти Авто-мото сојузот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close