Политички партии

Николоски: Снимките покажуваат дека и Заев е дел од криминалниот октопод

Денес сме во посета на Струмица и струмичко тука сме во Банско да се сретнеме со луѓето да поразговараме малце за актуелната ситуација и актуелните проблеми.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close