BallkanKultura.SlajderKulturëKulturë.Portal

Nexhmije Pagarusha nderohet me vendosje në pulla postare

Në një ceremoni të organizuar nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit e Kosovës, në bashkëpunim me Postën e Kosovës u lansua Pulla Postare në nderim dhe vlerësim të figurës së shquar, ikonës së muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close