0_Спорт.ПорталФудбал

Недвед: ЛШ е цел пред Јуве, но не сме опседнати со неа

Утре, „бјанконерите“ го отвораат првенството со гостувањето кај Парма од 18 часот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close