0_Спорт.ПорталФудбал

Нејмар тренира со ПСЖ, но повторно нема да биде во групата

Вистинска трансфер сага се оформи околу Бразилецот. Тој сака да го напушти „Парк де пренс“, а фаворити за неговиот потпис се Барселона и Реал Мадрид.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close