0_Спорт.ПорталФудбал

Нејмар ги поставил своите услови пред Реал и Барселона

Преговарањето со Пари Сен Жермен не е лесно, но ни желбите на Бразилецот нема да бидат лесни за задоволување. Според шпански „Југонес“, фудбалерот веќе ги поставил своите услови и тие се високи дури и за колоси како Барса и Реал.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close