0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Në Grenlandë krijohet gjendje që shkencëtarët e kanë pritur në vitin 2070

Grenlanda është e njohur për akullnajat e saj, por ishulli gjatë muajit të kaluar është duke u shkrirë me shpejtësi të paparë dhe janë raportuar edhe zjarre.

Back to top button
Close