0_Спорт.ПорталФудбал

Навас поднесе барање да си замине од Реал

Голманот на Реал, Кејлор Навас сака да го напушти мадридскиот тим, објави „Марка“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close