EvropëEvropë.Portal

Navalni: Protestat do të vazhdojnë dhe do të jenë më masovike

Opozitari rus dhe kritiku i Kremlinit, Aleksej Navalni porositi sot, menjëherë pas daljes nga burgu, se protestat antiqeveritare do të vazhdojnë dhe do të jenë më masovike.

Back to top button
Close