0_Спорт.ПорталФудбал

Наполи нуди 60 милиони плус бонуси за Икарди

Според „Скај Италија“, дури и напаѓачот на „небесносините“, Аркадиуш Милик би можел да влезе во договорот, но износот на трансферот ќе се намали. До сега е јасно дека тимот од Милано сака по секоја цена да се ослободи од Аргентинецот, но во исто време тимот сака за него да земе голема трансфер сума.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close