0_Спорт.ПорталФудбал

На Јувентус не му требаат нови напаѓачи

Спортскиот директор на Јувентус, Фабио Паратичи изјави дека клубот не планира нови трансфери до крајот на летниот трансфер прозорец.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close