0_Македонија.ПорталХроникаХроника.Портал

МВР билтен

На улица „Народна револуција“ во Куманово, вчера околу 17 часот полициски службеници го привеле Д.Ј.(37) од Куманово поради тоа што кај него била пронајдена марихуана.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close