ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 21.08.2019 околу 02.15 часот во близина на бензинска пумпа во тетовското село Жеровјане полициски службеници од слобода го лишиле Д.Ш.(33) од село Неготино.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close