ХроникаХроника.Портал

МВР Билтен

На 16.08.2019 во 23,05 часот од полициски службеници во Полициската станица Гази Баба лишен од слобода бил Б.Ѓ. (36) од Скопје поради тоа што кај истиот била пронајдена и одземена марихуана.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close