0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Mot me diell dhe i ngrohtë deri në 39 gradë

Moti në vend do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira lokale dhe me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verilindor.

Back to top button
Close