EvropëEvropë.Portal

Mot i keq në Poloni, ka viktima dhe të lënduar

Disa persona humbën jetën, ndërsa dhjetë të tjerë janë lënduar në Poloni në motin e lig që sot i përfshiu vargmalet Tatri në kufi me Sllovakinë. 

Back to top button
Close