Фудбал

Монако во обид да го донесе Икарди

Монако започна преговори со Интер за напаѓачот Мауро Икарди, пренесува „Фудбал линк“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close