Најава на настани

МИА Најави – свет

Косовските пратеници ќе гласаат за самораспуштање на Собранието и спроведување нови избори.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close