МИА ФлешПакети

МИА Флеш

Кочани – Во Подрачната единица на Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство во Кочани денеска почна дистрибуцијата на ваучерите за „зелена нафта“ за што во кочанско евидентирани се вкупно 1.899 земјоделски стопанства.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close