Futboll

Mesi rikuperohet nga lëndimi

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Mesi është rikuperuar plotësisht nga lëndimet në muskuj, ku e lëshoi turneun parasezonal në SHBA dhe ndeshjen e ligës së parë të kampionatit në Spanjë me Atletikon (0:1), transmeton "AS".

Back to top button
Close