0_Спорт.ПорталФудбал

Меси ги израдува навивачите и раководството на Барса

Каталонците го пречекуваат Бетис на „Камп Ноу“ в недела, а Аргентинецот е 100% оздравен по повредата на мускулот.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close