Фотосервис

Мерки за заштита од Африканска чума

Прес конференција на вицепремиерот задолжен за економски прашања и координација на економските ресори, Кочо Анѓушев и министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Трајан Димковски во врска со превентивни мерки за заштита од Африканска чума

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close