Дописници МКДОпштински вести

Меѓуграничната средба „Балкан без граници“ кај месноста „Сива Кобила“

Меѓуграничната средба „Балкан без граници“, се одржа денеска на 1.400 метри надморска висина на Осоговските планини кај месноста „Сива Кобила“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close