ЕвропаЕвропа.Портал

„Мејл он Сандеј“: Џонсон нема да и плати на ЕУ 30 милијарди фунти

Џонсон планира да им ја пренесе таа вест на лидерите на ЕУ за време на самитот на Г7, што моментно се одржува во Биариц, Франција.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close