0_Спорт.ПорталФудбал

Матуиди го напушта Јувентус, има три опции

Според „TMВ“, 32-годишниот Французин е близу да се врати дома

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close