0_Спорт.ПорталФудбал

Манчестер Јунајтед ја откри судбината на Пол Погба

Сепак, од „Олд Трафорд“ се загрижени дека Реал Мадрид може да направи офанзива во последните денови од трансфер прозорецот во Шпанија, кој се затвора на почетокот на септември. Пол Погба сака да се пресели во Реал Мадрид, но му порачал на менаџерот Оле Гунар Солскјер дека е целосно посветен на тимот оваа сезона.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close