0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderPolitikë

Mançevski: ASHMAA u rreshtua në mbrojtje të lajmeve të rrejshme

Ministri për Shoqëri informatike Damjan Mançevski në profilin e tij në Fejsbuk ka shkruar se Agjencia për Shërbime Mediatike Audio dhe Audivizuele (ASHMAA) ka vendosur të rreshtohet në mbrojtje të lajmeve të rreme dhe portaleve fantome.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close