EvropëEvropë.Portal

Makron sot në rezidencën verore në Breganson, në takim me Putinin

Njerëzit e parë të Francës dhe Rusisë, Emanuel Makron dhe Vlladimir Putin, sot pasdite do të takohen në Breganson - rezidencën verore të presidentit francez, vetëm pesë ditë para samitit të G7-shit në Bijaric, në të cilin presidenti rus nuk është ftuar, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close