0_Спорт.ПорталФудбал

Лука Јовиќ веќе на излезна врата на Реал Мадрид ?

Наводно, младиот напаѓач не ги исполнувал очекувањата на подготвителните натпревари, па може да биде даден на позајмица.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close