0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Ливерпул го освои Суперкупот на Европа по голема драма и пенали

Европскиот шампион и освојувачот на Лига Европа одиграа спектакуларен дуел со периоди на доминација и еден куп голови

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close