0_Магазин.ПорталСцена

Лери Кинг се разведе од својата седма сопруга

Ова за многумина е изненадување, оти нивниот брак важеше за еден од најстабилните во светот на славните во САД. Тие имаат и два сина.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close