0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанато

Леклер: Нема потреба да се бараат изговори за грешките

Пилотот на Ферари, Шарл Леклер смета дека не треба да се бара оправдување за грешките во текот на сезоната. Според него, треба да се работи на подобрување на резултатите во иднина.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close