0_Спорт.ПорталРезултатиТенис

Кузњецова против Кис во финалето во Синсинати

Кис се квалификуваше за нејзиното прво финале на тврди терени по Ју Ес Опен пред две години.вз

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close