0_Спорт.ПорталФудбал

Кронке: Арсенал ќе биде активен на јануарскиот трансфер пазар

Кронке призна дека тешкиот пораз од Челзи во финалето на Лигата на Европа во Баку го принуди Арсенал внимателно да ги избере своите трансфер цели.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close