0_Магазин.ПорталЗанимливости

Крокодилот на Фидел Кастро гризна човек

Гризнатиот човек држел говор кога се случил инцидентот, при што стоел на ѕидот. Во еден миг, тој „ја ставил раката на погрешната страна на сигурносното стакло", како што стои во полицискиот извештај.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close