0_Спорт.ПорталФудбал

Клубот на Бекам му понуди четиригодишен договор на Луис Суарез

Според весникот, Уругваецот планира да игра во Американската лига во јануари или во летото 2020 година.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close